Kūrybinių darbų konkurso „Bjaurusis ančiukas“ apdovanojimo šventė

2026 m. gegužės 25 d., 11:10

Saulėtą gegužės rytą Kauno švietimo inovacijų centro kieme skambėjo vaikų juokas. Centre vyko kūrybinių darbų konkurso „Bjaurusis ančiukas“ apdovanojimo šventė.

Kauno miesto savivaldybė drauge su Kauno švietimo inovacijų centru kasmet kviečia kauniečius dalyvauti festivalio „Šiaurės šalių dienos Kaune 2026“ renginiuose. Kūrybinių darbų konkursas 3-7 metų vaikams organizuojamas jau 6 metus iš eilės ir šįkart mažieji kūrėjai susipažino su Hanso Kristiano Anderseno pasaka „Bjaurusis ančiukas“ ir meninėmis priemonėmis vaizdavo šios pasakos veikėjus.

Kūrybinių darbų konkurse „Bjaurusis ančiukas“ dalyvavo 350 vaikų, kuriuos paruošė 85 mokytojai. Vertinimo komisijos atrinkti 36 piešiniai balandžio 13–27 d. buvo eksponuojami Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Šventės metu vaikams ir juos paruošusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos bei atminimo dovanėlės, kurias įsteigė Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Mieli vaikai, linkime Jums, kad vaikystės dienos būtų spalvingos ir žaismingos. Linkime visokeriopos sėkmės ir niekada nesustoti spalvinti gyvenimo!

Dėkojame šventėje dalyvavusiems vaikučiams, jų mokytojams, tėveliams, seneliams, prisidėjusiems prie džiaugsmingos renginio nuotaikos ir dovanojusiems nuoširdžias šypsenas.

Konkursą organizavo Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Eglė Stremauskienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė