Japonijos dienos Kaune WA 2026
Gegužės 14 – birželio 12 d. festivalio auditoriją džiugins Kauno mokyklų kūrybinių darbų paroda „Japoniškos lėlės“.
Šiemet Kauno švietimo inovacijų centras kartu su Kauno miesto savivaldybe kvietė Kauno mokyklų 5-12 klasių mokinius dalyvauti kūrybiniame projekte „Japoniškos lėlės“, kurio tikslas – plėsti mokinių žinias apie Japoniją, jos kultūrą ir pasitelkiant kūrybiškumą pagaminti japonišką lėlę. Mokinių rankomis pagamintomis įspūdingomis japoniškomis lėlėmis kviečiame pasigrožėti Mokslo saloje.
Parodos atidarymas: Gegužės 14 d. 18 val.
Vieta: Mokslo sala
Kūrybinio projekto dalyviai: Kauno mokyklų 5-12 kl. mokiniai
Organizatoriai ir partneriai: Kauno savivaldybė, Lietuvos ambasada Japonijoje / Embassy of Lithuania in Japan, Japonijos ambasada Lietuvoje 在リトアニア日本国大使館, Kauno švietimo inovacijų centras
Kauno miesto partneriai – Hiracuka, Jaocu, Gifu. Japonijos dienos Kaune WA
Kauno miesto partneriai – Hiracuka, Jaocu, Gifu. Japonijos dienos Kaune WA
Fotomontažas: Mantas Zinkevičius
Pastebėjus neatitikimų, labai prašome mus informuoti mob. tel. +370 685 25218, el. p. admin@kaunosic.lt



































































