Paieška

Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos direktorės Dainos Gitanos Paražinskienės tapybos darbų paroda „Gyvenimo vingiai“

Šventinis parodos pristatymas vyks sausio 18 d. 15 val. Renginio metu skambės Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus mokinių atliekamos melodijos.

„Visada mėgau piešti, tiesiog piešti, bet užaugus vaikams ir susidėliojus gyvenimo situacijai atradau laiko tapybai. Dėkoju Daivai Kablienei, kuri paskatino patikėti, kad galiu. Ji buvo mano mokytoja, patarėja, tiesiog draugė. Nuo 2010 metų atradau laiko dar vienam stebuklui – tapybai. Vienas iš pačių tragiškiausių dalykų, kokius žinau apie žmogaus prigimtį, yra tas, kad mes visi linkę atidėlioti gyvenimą. Visi svajojame apie kažkokį stebuklingą rožių sodą už horizonto, užuot džiaugęsi tomis rožėmis, kurios žydi šiandien po mūsų langais (Deilas Karnegis (Dale Carnegie)). Taigi nustojau atidėlioti. Visi paveikslai, tai vidinės būsenos atspindžiai, kuriais galiu pasidalinti su aplinkiniais. Tai tik dalelė manęs, atiduodama Jums. Daugelis darbų iškeliavę pas draugus, pažįstamus, bendradarbius, tikiuosi, kad jie visi surado savo vietą dar kieno nors aplinkoje.

Štai dalykai, kuriuos labai vertinu, kuriuos laikau pačiais brangiausiais: ryški dangaus žydrynė, tylių kalvų ramybė, miškų prieglobstis… O visų labiausiai, beje, vertinu draugystę ir džiaugsmą (Henris Van Daikas (Henry Van Dyke)).“

Daina Gitana Paražinskienė