2026 m. gegužės 28 d. Lietuvos zoologijos sode vyko Kauno bendrojo ugdymo mokyklų vadovų popietė, subūrusi miesto švietimo bendruomenės atstovus bendrystei ir diskusijoms apie šiuolaikinį ugdymą. Renginio metu aptartos Lietuvos zoologijos sodo edukacinės veiklos ir galimybės mokykloms organizuoti patyriminį mokymą netradicinėse erdvėse. Susitikime dalyvavo Švietimo skyriaus vedėja dr. Ona Gucevičienė, pabrėžusi bendradarbiavimo ir inovacijų svarbą švietime. Neformalioje aplinkoje mokyklų vadovai dalijosi patirtimis bei stiprino profesinius ryšius. Renginio dalyviai turėjo galimybę apsilankyti egzotariume ir iš arti susipažinti su moderniomis edukacinėmis erdvėmis.
Renginys paskatino ieškoti naujų būdų, kaip netradicinės erdvės gali papildyti ugdymo procesą ir stiprinti mokinių patirtinį mokymąsi.
Dėkojame Lietuvos zoologijos sodo komandai už šiltą priėmimą, įdomų edukacinių programų pristatymą.



