Paieška

Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių, dalyvavusių festivalio „Japonijos dienos Kaune WA – 2023 Kaunas“ projekte „Hiratsuka mano akimis“, kūrybinių darbų paroda

Projektas padėjo ugdyti mokinių meninius įgūdžius, plėtoti kūrybines ir pažintines galias, skatinti jų saviraišką, pasitelkiant mąstymo, matymo ir žinojimo būdus, plėsti mokinių akiratį, mokyti surasti informacijos šaltinius ir jais pasinaudoti.

Dalyvaudami japoniškos kultūros dirbtuvėse mokiniai susipažino su kandži atsiradimo istorija ir mokėsi nupiešti žodį „Hiratsuka“.

Pasitelkiant įvairias menines priemones, ieškant įdomios kompozicijos, spalvinių bei grafinių derinių, vizualiai perteikė sumanytą pavaizduoti objektą, susijusį su Japonija, jos kultūros ženklais.

Kauno švietimo inovacijų centras supažindina visuomenę su mokinių kūrybine veikla ir nuoširdžiai dėkoja dalyvavusiems.

 

Projekto dalyviai

 

Kauno tarptautinė gimnazija
Oleksandra Kharchuk, Yulia Dema, Adelina Akhmetgalieva, Maria Kuzenko (8f kl.)
(Mokytojas Yuliya Yanilionis)

Kauno Maironio universitetinė gimnazija
Adijana Pliškinaitė, Kotryna Dapkevičiūtė, Ugnė Karpauskaitė (1a kl.), Eglė Umbražiūnaitė (3d kl.)
(Mokytoja Jūratė Petrauskienė)

Kauno Suzuki progimnazija
2b klasės mokiniai
(Mokytojos – Jolanta Kazlauskienė, Vilma Staškevičiūtė)

Kauno Suzuki progimnazija
4a klasės mokiniai
(Mokytoja Sigita Urbonaitė)

Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokykla
Paulina Nevulytė (7a kl.), Emilija Morkūnaitė, Paulina Kasinskaitė (8a kl.), Erika Kairytė, Miglė Karčiauskaitė, Tautvydas Veikutis, Simonas Polūškin, Neda Arkušauskaitė (10a kl.)
(Mokytojos – Reda Stulpinienė, Ramunė Šmitienė, Sandra Gudunskienė, Edita Tamulevičienė)

Kauno „Vyturio“ gimnazija
Ieva Olensevičiūtė, Tadas Strazdas, Ąžuolas Žukauskas, Silvija Vaitkūnaitė, Milda Ufartaitė (1g kl.)
(Mokytojos – Jurgita Stravinskienė, Vitalija Paulaitienė)

Kauno Panemunės pradinė mokykla
Jokūbas Akelaitis, Mingailė Žilinskaitė, Gabrielė Dambrauskaitė, Joris Čepulis, Emilis Barkauskas, Ignas, Rimkus, Rugilė Kaminskaitė, Ema Čivaitė, Augustė Špucytė, Jokūbas Kasperiūnas, Eglė Žvirblytė, Sofija Živatkauskaitė, Mindaugas Stonys, Olivija Mačiūnaitė, Adelė Zubenaitė, Dovydas Daugėla, Oskaras Labutis, Angelina Žalalytė, Luka Švipaitė, Gustas Stankevičius, Elyja Žvalionytė (3b kl.)
(Mokytoja Daina Nemčinskaitė)

Kauno technologijos univeristeto inžinerijos licėjus
Liudvika Bagdonaitė, Domas Čiapas, Aleksandra Gladkova, Gerdas Januškevičius, Morta Juškaitė, Nedas Kvedaravičius, Bitė Pupelytė, Rusnė Rupšytė, Augustė Vaitkutė (1 gimn. kl.)
(Mokytoja Rasa Ušinskaitė)

Kauno technologijos univeristeto Vaižganto progimnazija
6d klasės mokiniai
(Mokytojas Haroldas Ernestas Černius)

Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Rusnė Adomonytė, Urtė Bertulytė, Mėta Gokaitė, Kamėja Luzan, Austėja Grabliauskaitė, Viltė Janulytė, Paulina Sipavičiūtė, Izabelė Šinskaitė (5f kl.) Taja Sokaitė, Darija Mirijauskaitė, Vaiva Vaičenonytė (dailės ir dizaino st.)
(Mokytoja Rita Grigauskienė)

Kauno Panemunės pradinės mokykla
Margrieta, Aleknavičiūtė, Amilis Alijevas, Dovydas Bieliauskas, Arnas Bytautas, Vytautė Bušeikaitė, Kajus Dubickas, Smiltė Gurskytė, Eimilė Juodytė, Emilis Juozaitis, Ema Labanauskaitė, Adrijana Matusevičiūtė, Liepa Mineikaitė, Andrej Orlov, Gabrielė Putvinytė, Patricija Sadleckaitė, Domas Šidagis, Elzė Šileikaitė, Dominykas Šumskas, Radvilė Vėželytė, Meda Zyziliauskaitė, Patrikas Žukauskas (3c kl.)
(Mokytoja Daina Nemčinskaitė)

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
3b klasės mokiniai
(Mokytoja Erika Gylienė)

Kauno Palemono gimnazija
Gabija Valdajevaitė, Gabija Janulytė, Gabija Vaičiukynaitė (2a kl.)
(Mokytoja Rasa Kivilienė)

Kauno Veršvų gimnazija
Meinardas Pranaitis, Gabrielė Juškaitė, Rugilė Čepkauskaitė, Akvilė Bitytė, Austėja Kiškytė (8v kl.)
(Mokytoja Nelė Jurgelionienė)

Kauno Simono Daukanto progimnazija
7 klasės mokiniai
(Mokytoja Rasa Bakienė)

Kauno „Aušros“ gimnazija
Taja Bagdonaitė, Julija Vaitkevičiūtė (2c kl.)
(Mokytoja Irena Gruzdienė)

Kauno Vinco Kudirkos progimnazija
Justina Kudirkaitė (6b kl.), Smiltė Jegorovaitė, Milda Sveikataitė (7a kl.)
(Mokytojos – Reda Stulpinienė, Aureta Šiugždinienė, Aušra Naidzinavičienė, Audra Jakušovienė, Lina Janulienė)

Kauno Kazio Griniaus progimnazija
Viltė Karsokaitė, Kotryna Kriščiūnaitė (7c kl.), Kristupas Kavaliauskas, Andriui Savičenko (5c kl.), Elzė Kniukštaitė, Diana Urbonavičiūtė, Neda Šartutė (8d kl.)
(Mokytojos – Ramunė Juknevičiūtė, Rasa Jazerskienė)

 Kauno „Varpo“ gimnazija
Emilijai Balaišytė, Matas Stonevičius (9a kl.), Vytė   Cicėnaitė (9c kl.), Evelina Šedytė (9d kl.), Brigita Kriaučiunaitė (10b kl.)
(Mokytojos – Violeta Mikalajūnaitė, Daiva Kablienė)

Bernardo Brazdžionio mokykla
Simona Gručkiūnaitė, Saulė Murauskaitė, Matas Genevičius, Akvilė Gabinaitytė (6a kl.)
(Mokytoja Rasa Jazerskienė)

Kauno Petrašiūnų progimnazija
Austėja Daraškevičiūtė, Kamilė Jasulaitytė (7 kl.)
(Mokytoja Kristina Gagienė)