Kauno miesto metodinių būrelių metodinė-edukacinė išvyka į Gelgaudiškio dvarą

2024 m. birželio 21 d., 15:43

Kauno švietimo inovacijų centras dėkodamas Kauno miesto metodinių būrelių nariams už aktyvią metodinę veiklą ir  bendrystę pakvietė mokslo metų baigimo proga į metodinę-edukacinę išvyką – teatralizuotą ekskursiją Gelgaudiškio dvaro sodyboje. 2024 m. birželio 20 d. gausus Kauno pedagogų būrys dalyvavo išvykoje.

Išvykos dalyviai turėjo galimybę pasigrožėti išpuoselėta dvaro aplinka ir apžiūrėti dvaro rūmus. Teatralizuotoje ekskursijoje dvaro ponas papasakojo įdomių istorijų apie dvarą įvairiais istorijos etapais, jame gyvenusius žmones, dvaro klestėjimo ir sunkesnius laikus, apie ypatingą dvaro architektūroje randamą secesijos stilių, liudijantį apie dvaro savininkų meninį skonį ir ryšį su didžiosiomis Europos šalimis. Dvaro ponia svečius pavaišino tradiciniais Gelgaudiškio krašto saldumynais – kropeliais, tradiciniais dvaro gėrimais, lietuviška duona ir lašiniais. Dvaro tarnaitės supažindino su tarnais dirbusių žmonių kasdienybe ir visus vaišino naminiu saldžiu sūriu.

Kauno švietimo inovacijų centras dėkoja visiems išvykos dalyviams už gerą nuotaiką ir linki gražios, poilsio ir nuotykių pilnos vasaros. Iki susitikimo kituose Centro renginiuose ateinančiais mokslo metais!

Nuotraukos D. Jeremičienės, I. Teresienės, I. Valentukonienės, J. Vitauskienės