Įvyko Kauno miesto 9–10 klasių mokinių konkursas-protų mūšis „Protų kovos apie Čekiją“

2024 m. gegužės 17 d., 13:35

Čekijos Respublikos ambasados, Kauno miesto savivaldybės ir Kauno švietimo inovacijų centro iniciatyva gegužės 16 dieną Kauno švietimo inovacijų centre įvyko 9–10 klasių mokinių konkursas-protų mūšis „Protų kovos apie Čekiją“, skirtas paminėti ypatingą 30 metų bendradarbiavimo draugystę tarp Kauno ir Brno miestų.

Konkurse susirungė 11 komandų iš 9 ugdymo įstaigų. Protų mūšio metu dalyviai atsakinėjo į įvairius klausimus apie Čekiją, apimančius istoriją, meną, kultūrą, šiuolaikinę valstybę ir politiką. Kiekviena konkurso komanda su entuziazmu įsitraukė į protų mūšį, siekdami parodyti savo žinias apie Čekijos Respubliką. Renginys buvo pilnas geros nuotaikos, šypsenų ir džiaugsmo akimirkų, o dalyvių pastangos buvo įvertintos padėkomis, diplomais ir dovanomis, kurias įteikė Čekijos Respublikos ambasados Pirmoji sekretorė Marie Stojanovova kartu su Kauno švietimo inovacijų centro direktore Rasa Bortkevičiene. I-osios vietos laimėtojais tapo Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos 1 komanda, II-osios Kauno Maironio universitetinės gimnazijos komanda, o III-oji vieta atiteko tapo Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos 2 komandai.

Sveikiname laimėtojus ir visas dalyvavusias komandas, nuoširdžiai dėkojame mokytojams už bendrystę ir mokinių paruošimą. Protų mūšis tapo puiki proga paminėti ypatingą Kauno ir Brno miestų draugystės sukaktį kartu skatinant jaunimą domėtis Čekijos kultūra bei istorija.

 

Gabija Lapinskaitė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė