Gegužės 15 dieną Kauno švietimo inovacijų centre lankėsi garbingi svečiai iš Japonijos – Hiratsukos miesto delegacija, kuriai vadovavo Hiratsukos miesto vicemeras Katsutoshi Tsuda, atvykusi į Kauną pasidžiaugti daugelį metų vykstančiu festivaliu „Japonijos dienos Kaune WA“. Tautinių šokių ansamblis „Malūnėlis“ (vadovė – šokio mokytoja ekspertė Birutė Barzdžiūtė) pasitiko svečius šokdami lietuvių liaudies šokį „Kepurinė“. Kauno švietimo inovacijų centro direktorė Rasa Bortkevičienė maloniai pasveikino atvykusią delegaciją, pakvietė kartu stebėti tradicines japonų kaligrafijos dirbtuves „Kanji“, pristatė Kauno švietimo inovacijų centro veiklą, supažindinama su sėkminga Centro tarptautinio bendradarbiavimo patirtimi.
Svečiai iš Japonijos šiltai dėkojo už jaukų priėmimą, abipusį norą stiprinti santykį tarp Japonijos ir Lietuvos. Džiaugiamės Hiratsukos delegacijos vizitu ir galimybe skleisti vertingą Kauno miesto patirtį.
Džiaugiamės ir didžiuojamės šia partneryste. Dėkojame Kauno ir Hiratsukos miestų savivaldybėms už galimybę vykdyti mainus kultūros ir švietimo srityse. Dėkojame Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos direktorei Linai Kaubrienei-Stunžėnienei ir bendruomenei už nuoširdų bendradarbiavimą ir lietuvių kultūros puoselėjimą.
Eglė Stremauskienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė
Foto reportažas Manto Zinkevičiaus























