2026 m. gegužės 19 d. Kauno švietimo inovacijų centre vyko metodinis renginys „Gyvenimo įgūdžių pamoka: geroji patirtis ir atvira diskusija“, kuriame susirinko Kauno gyvenimo įgūdžių mokytojai, norintys pasidalinti savo patirtimi, ugdymo metodais ir iššūkiais, vedant gyvenimo įgūdžių pamokas. Renginį organizavo Kauno švietimo inovacijų centras ir Kauno gyvenimo įgūdžių mokytojų metodinis būrelis.
Renginio metu mokytojai dalinosi patirtimi, kokios išmaniosios technologijos, internetinės svetainės, šiuolaikiniai metodai padeda organizuoti įdomias ir įtraukiančias pamokas ir gyvenimo įgūdžių pamokose analizuoti įvairias temas, kurios dažnai būna sudėtingos ar jautrios mokiniams. Mokytojai sutiko, kad mokytojas privalo būti lankstus, kūrybiškas ir inovatyvus, organizuodamas gyvenimo įgūdžių pamokas, o pačios pamokos turi būti „nestandartinės“, šiuolaikiškos ir sudominančios nuo pat pradžių.
Nuoširdžiai dėkojame Kauno gyvenimo įgūdžių mokytojų metodiniam būreliui už bendradarbiavimą ir iniciatyvas organizuojant metodinį renginį. Taip pat tariame ačiū visiems susirinkusiems mokytojams už dalinimąsi profesine patirtimi, prasmingas diskusijas, aktualias įžvalgas, kurios įkvepia ir skatina bendrystę.
Monika Barasnevičienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė

