2026 m. gegužės 27 d. Kauno švietimo inovacijų centras kartu su Kauno lopšeliu-darželiu „Aušrinė“ organizavo gerosios patirties sklaidos renginį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams „Gera pradžia“. Metodinio renginio tikslas – skatinti Kauno miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų profesinį bendradarbiavimą, dalijimąsi gerąja patirtimi bei stiprinti ugdymo kokybę, pristatant ir aptariant sėkmingas „Geros pradžios“ metodikos taikymo praktikas.
Renginio metu mokytojai dalijosi savo profesine patirtimi, ugdymo idėjomis ir praktiniais metodais, aptarė vaikų kūrybiškumo, patirtinio mokymosi, emocinės gerovės bei bendradarbiavimo su šeima svarbą ugdymo procese. Forumas tapo prasminga erdve bendrystei, diskusijoms ir įkvėpimui, siekiant kokybiško bei šiuolaikiško ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo.
Dėkojame pranešėjams ir dalyviams už aktyvų įsitraukimą, pasidalytą gerąją patirtį, prasmingas įžvalgas ir bendrystę, stiprinančią kokybišką bei šiuolaikišką ikimokyklinį ugdymą.
Silvija Jockutė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė






