Dėkojame visiems, kurie aktyviai dalyvavo ir balsavo už kūrybiškiausius konkurso „Kaip elgiamės ekstremaliose situacijose?“ plakatus! 💙
📣 Susumavus Facebook balsavimo (patiktukų) ir komisijos vertinimo balus, nugalėtojais tapo:
🏆 1–2 klasių mokinių pogrupyje – Kauno Juozo Urbšio progimnazija (Žydrūnė Žaldarienė, 1 klasė)
🏆 3–4 klasių mokinių pogrupyje – Kauno Simono Daukanto progimnazija (Rūta Mirošničenko, 3 klasė)
📌 Iš kurių daugiausia Facebook patiktukų surinko:
🥇 Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla (Edita Suchockienė, 2 klasė 👍)
🎨 Už originaliausią plakatą nominacija skiriama:
🏅 Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla (Birutė Germanavičienė, 1 klasei)
👏 Sveikiname visus dalyvius, mokytojus ir mokyklų bendruomenes!
Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius, Ugniagesių gelbėtojų mokykla.
💙 Jūsų darbai parodė, kaip svarbu žinoti, kaip elgtis ekstremaliose situacijose, ir kaip kūrybiškai galima perteikti šią svarbią žinutę.
Ačiū už kūrybiškumą, aktyvumą ir pilietiškumą! Didžiuojamės Jumis! 🎨🚒🚨
Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius
Ugniagesių gelbėtojų mokykla




